למה צריך מעצבת פנים?

מעבר לבית חדש זהו אירוע מרגש וחשוב בחיי כל משפחה, בין אם מדובר בבית מקבלן או בדירה יד שנייה. היום, חלק גדול מהרוכשים מחליטים לשכור את שירותיה של מעצבת פנים. אשת מקצוע אשר תדע לעצב, לשנות ולהתאים את הנכס למידותיהם. הדבר נפוץ אגב גם בדירות שכורות לאורך זמן ומבטיח נוחות מרבית בעת השהייה בנכס.

אז למה צריך מעצבת פנים, מה היא יכולה לעשות עבורנו ומה כולל הכובע הזה.

מעצבת פנים אחראית על העיצוב הפנימי של הבית, דהיינו החלל הפנימי של הנכס שכולל את מרחב המגורים והמחייה. התפקיד נחלק לכמה חלקים וכולל גם שינויים במבנה הפנימי, כמו בניית קירות גבס, הוספת נישות, הרחבה, הקטנה וכמובן כל התשתיות הנלוות במידת הצורך. לאחר שאתם מרוצים מהמבנה, אפשר לעבור לשלב העיצוב ולהיעזר בשירותיה של מעצבת פנים על מנת לבחור תאורה, ריהוט ואלמנטים נוספים.

הדבר החשוב ביותר בעיצוב פנים זו היכולת לקחת את הצרכים והחלומות שלכם ולהפוך אותם לברי ביצוע. מעצבת פנים תדע להסתכל על החלל ממבט רחב יותר, להסביר לכם את הפוטנציאל שיש בו ומה כן ומה לא רצוי לעשות בו. כשעובדים עם מעצבת פנים, פתאום רואים דברים שלא חשבתם עליהם ולכן חשוב מאוד לבוא לעניין עם ראש פתוח, אך יחד עם זאת להתעקש על מה שחשוב לכם באמת.

המעצבת תנגיש לכם את מראה הבית, על ידי שרטוט תוכניות מתאימות וסימולציות, כך שתדעו בכל רגע נתון, מה הולכת להיות התוצאה הסופית.

מתי לפנות למעצבת פנים
לא כל דירה מגיעה בדיוק כמו שאנו רוצים או צריכים, לעיתים בעת הרכישה אנו נאלצים להתפשר או להתגמש.לפעמים מדובר בנכס שגרו בו פחות או יותר אנשים ולכן פחות מתאים למשפחה שלנו, לפעמים העיצוב לא נראה לנו או שיש לנו צרכים אחרים כמו למשל משרד ביתי, חלל אירוח גדול יותר או כל דבר אחר ולפעמים פשוט מדובר בחלום. משהו שתמיד רצינו כשדמיינו את הבית שלנו. כל הדברים הללו הם סיבות מעולות לפנות למעצבת פנים.

ישנה סברה שרק בתים גדולים מאוד זקוקים לשירותיה של מעצבת פנים, אך דווקא חללים קטנים יותר שאמורים להיות מזמינים ופונקציונאליים יכולים להפיק הרבה מאוד, אם יעברו תחת ידיה של מעצבת פנים מוכשרת, שתדע לראות את הפוטנציאל הגלום בהם.

ומה עם תקציב ?
אין ספק שאחד הדברים החשובים ביותר, טרם יציאה לפרויקט זה לקבוע תקציב. מומלץ לקבוע מסגרת מסוימת אותה אתם מעוניינים להשקיע ויחד עם המעצבת לתעדף מה חיוני, כמה עולה כל דבר. מעצבת פנים עובדת באופן קבוע עם בעלי מקצוע מסוימים ויכולה להציע לכם מחירים ריאליים, ביחס לתוכניות שבניתם יחד.

כתיבת תגובה