פינות אוכל יוקרתיות, מה מתאים למי?

פינת האוכל שלכם היא המקום שבו אתם מתאספים יחדיו לארוחה, מארחים אורחים, חוגגים אירועים משמחים ואוכלים ארוחות יחד בצוותא עם יתר בני המשפחה האהובים, והחברים הקרובים שלכם. זהו מקום חשוב מאוד בכל בית, ולכן בחירת פינת אוכל מתאימה היא בחירה חשובה שצריך לבצע בקפידה ותוך התחשבות בפרטים רבים. לפניכם כמה אפשרויות של פינות אוכל שונות שיכולות לשמש אתכם בביתכם וטיפים שימושיים כיצד תבחרו את פינת האוכל הכי טובה והכי פונקציונאלית לבית שלכם.

פינות  אוכל שונות לבחירתכם

  • פינות אוכל עגולות ומרובעות – ישנן פינות אוכל בצורות שונות שיתאימו לחללים שונים בבית שלכם. לדוגמא פינות אוכל מרובעות, מלבניות ואפילו פינות אוכל עגולות שמאפשרות ישיבה במעגל סביב השולחן. לכל עיצוב כזה יש יתרונו וחסרונות משלו. חשוב להתאים את צורת פינת האוכל לצורה של החלל בו היא תעמוד בעתיד.
  • פינות אוכל גדולות וקטנות – כמו בכל יתר הרהיטים, ישנו פרמטר של גודל שחשוב להתחשב בו. תוכלו למצוא הרבה פינות אוכל יפות ומרשימות גדולות וקטנות. חשוב להתאים את גודל פינת האוכל שלכם לצרכים האישיים שלכם וכמובן למיקום שבו פינת האוכל תהיה ממוקמת על מנת שתשרת אתכם בצורה הטובה ביותר.
  • פינו אוכל מחומרים שונים – פינות האוכל מגיעות במגוון של חומרים. לדוגמא שולחנות מעץ מלא, שולחנות מזכוכית, שולחנות מעץ דקורטיבי ועוד. לחומר יש השפעה על המראה של פינת האוכל והסגנון שלה ולכן חשוב להשתמש נכונה בחומר ולבחור פינת אוכל שתעביר את התחושה שתרצו שהיא תעביר.
  • כיסאות לפינת אוכל – כיסאות הם חלק בלתי נפרד מכל פינת אוכל. הכיסאות יכולים להגיע במגוון של עיצובים, צבעים וגדלים וכמובן חשוב להתאים אותם כך שיהיו חלק אינטגרלי משולחן האוכל ויתאימו לחדר עצמו ולשאר הבית.

איך לבחור את פינת האוכל הטובה ביותר?

כמה אנשים אתם מארחים – שאלו את עצמכם, כמה אנשים אתם מארחים בממוצע? מהו המספר המרבי של אורחים שיכולים להגיע אליכם לביקור בחג או אירוע כלשהו. בחרו את פינת האוכל שלכם על פי המספר המקסימלי של אורחים אפשריים. כדאי למצוא פינת אוכל מתקפלת שלא תתפוס מקום רב ביום יום ויהיה אפשר להגדיל אותה על פי הצורך.

עיצוב החדר – חשוב שפינת האוכל שלכם תהיה לא רק פונקציונאלית אלא גם יפה ומתאימה למראה של הבית. הסוד לשילוב מוצלח של פינת אוכל הוא להתאים אותה לעיצוב הבית מבחינת הצבעים הבולטים, החומרים בשאר החדרים, הסגנון וכמובן הגודל. לדוגמא: אם הבית שלכם מעוצב בסגנון מודרני ומינימליסטי, פינת אוכל כבדה מעץ מלא וצבע כהה תראה פחות מתאימה לעומת פינת אוכל מודרנית עם שולחן מחופה זכוכית וכסאות בהירים ומסוגננים.

כתיבת תגובה